Каде се наоѓаме
202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија Калифорнија
1-626-3307500
Јавете ни се сега
 • FEELLiFE поставување на фабриката САД врз основа на целите на нудејќи краток увод време, време на испорака и пониски товар на клиенти. стандардите за производство и ревизија на САД, исто така, им даде на корисниците поголема сигурност и доверба.

за нас

Од основана во 2009 година, FEELLiFE се фокусира на истражување и развој и производство на е-течност, брзо се разви во врвот глобалната е-течност OEM производител, обезбедување на високо-квалитетни е-течни производи за многу познати e-течна брендови насекаде во светот.

Со современиот меѓународен стандард фабриката, фармацевтски одделение прашина работилница и склопување, FEELLiFE бидете сигурни дека секој шише на е-течноста да се задоволат барањата на висок квалитет.

FEELLiFE поставување на фабриката САД врз основа на целите на нудејќи краток увод време, време на испорака и пониски товар на клиенти. стандардите за производство и ревизија на САД, исто така, им даде на корисниците поголема сигурност и доверба.

Повеќе детали

нашите предности

 • искуство R & D
 • TPD почитувани
 • ФДУ во согласност
 • Факултативна вкусови
 • меѓународни патенти
 • капацитет на производство

видео шоу

Дали сте подготвени да нарачате оваа

нуди одлични, сеопфатни услуги на клиентите на секој чекор од патот. Пред да нарачате.
купување сега

нови вкусови

тОПЛА ПРОДАЖБА

преглед

среќна клиенти

Направени од страна на повеќе од 4.000 клиенти ни веруваат со нивните vaping љубов.
Придружете ни се сега
 • Години R & D искуство

  8+

  Години R & D искуство

 • шишиња / ден

  100000+

  шишиња / ден

 • Вкусови за опции

  2000+

  Вкусови за опции

 • клиенти земји

  36+

  клиенти земји

Неодамнешни совети и вести

види повеќе место +
Use of Cloth Face Coverings to Help Slow the Spread of COVID-19
Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

Use of Cloth Face Coverings to Help Slow

Apr-09-2020 by gd-admin

  How to Wear a Cloth Face Covering Cloth face coverings should— · fit snugly but comforta...
The benefits of wearing face masks are clear
Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

The benefits of wearing face masks are c

Apr-08-2020 by gd-admin

In reference to your report (Can a face mask protect me from coronavirus? Covid-19 myths busted,...