Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Каде се наоѓаме
202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија Калифорнија
1-626-8550800
Јавете ни се сега

Банана Крем пита ejuice 10ml

Краток опис:

Банана Крем пита капацитет: тип 10ml никотин: синтетички никотин Никотинот Сила: 3mg / g, 6 mg / g, 12 mg / g Состав: билни екстракт / Глицерол / пропилен гликол / Ароми / синтетички Никотинот тип шише: Дете доказ капа Пакет: топ-одделение пластика сертификати пакет: TUV, МСС, JRFL, ISO, ФДУ, GMP, SGS Забелешки: Не се погодни за лица помлади од 18 години, бремени или доилки. Чувајте ги затворени и надвор од дофат на деца, секогаш имајте на ладно, суво и темно место. Избегнувајте един ...


детали за производот

Тагови производ

Банана Крем пита

 

Капацитет: 10 ml

Од никотин тип: синтетички никотин

Од никотин Сила: 3mg / g, 6 mg / g, 12mg / g

Состојки: растителен екстракт / Глицерол / пропилен гликол / Ароми / синтетички од никотин

тип шише: Дете капа доказ

Пакет: топ-одделение пластични пакет

Сертификати: TUV, МСС, JRFL, ISO, ФДУ, GMP, SGS

 

Белешки:

Не се погодни за лица помлади од 18 години, бремени или доилки. Чувајте ги затворени и надвор од дофат на деца, секогаш имајте на ладно, суво и темно место. Избегнувајте контакт со кожа и очи, во случај на контакт исплакнете со многу вода. Ако се проголтаат, веднаш да се побара медицинска помош (покаже етикетата, доколку е можно).

 

НАЈВИСОКИТЕ СТАНДАРДИ

 

Ние сме инвестирале во пакувањето на највисок степен да се направат сигурни дека нашите течности се доставуваат во безбеден начин. Нашите шишиња се полнат на објект фармацевтско-то одделение, нашиот шише капи исполнуваат националните стандарди за отпорност на децата, а секое шише е индивидуално обвиткана да се спречи истекување во транспортот. Сметаме дека е важно да бидете сигурни дека ќе го добиете секоја капка безбедно и сигурно да се подобрат вашите vaping искуства.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи