Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Каде се наоѓаме
202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија Калифорнија
1-626-8550800
Јавете ни се сега

Млечно BERRY MIX никотин сол

Краток опис:

FEELLiFE Никотинот Сол: · подобар вкус · подобро чувство · Поблиску до Реал независни R & Обезбедување на квалитет D Алтернатива на пушењето Лесно да се ослободи од зависност од никотин корист да се користи никотин сол: Вие ќе добиете повеќе никотин, побрзо: Во принцип, никотин соли формирана со употреба на погоден киселина и поврзан со право вид на уред изгледа да се никотин до крвта побрзо. Можете да ги користите повисок никотин сокови: Вие не треба да се консумираат 10 ml на e-сок дневно, ако може да имаат ...


 • име: никотин сол
 • шише: 30ml
 • никотин сила: 6 mg, 50 mg
 • PG / ВФ: 30/70
 • детали за производот

  Тагови производ

  FEELLiFE Никотинот Сол:

  · Подобар вкус

  · Подобро чувство

  · Поблиску до Реал

   

  Независни R & D

  Обезбедување на квалитет

  Алтернатива за пушење

  Лесно да се ослободи од зависноста од никотин

   

  Корист да се користат никотин сол:

  Вие ќе добиете повеќе никотин, побрзо:  Во принцип, никотин соли формирана со употреба на погоден киселина и поврзан со право вид на уред изгледа да се никотин до крвта побрзо.

  Можете да ги користите повисок никотин сокови:  Вие не треба да се консумираат 10 ml на e-сок дневно, ако може да имаат 50 mg / ml e-сок наместо на 5 mg / ml еден.

  Никотин сол е-сок има подолг рок на траење:  никотин соли се постабилна од Freebase никотин, што значи дека никотинот сол е-сок ќе трае подолго во куферот без никотин понижувачки.

  Вие не треба моќен уред:  Никотинот сол е-течности се поефикасни за добивање на вас никотин, така да не треба да се компензира со 150 W кутија МО на - едноставен, мал уред може да биде исто толку задоволни.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи