Каде се наоѓаме
202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија Калифорнија
1-626-3307500
Јавете ни се сега

Нов вкус ejuices

Краток опис:

Мраз Litch-лимон - Реал Авторски Lychee, во комбинација со мраз лубеница и кул нане, умерено слатка и мразот е особено достапен во зима Розмари-kumquat Лимон - бор мирис мирис во комбинација со kumquat и лимон овошни, да остави траен впечаток ќе победи 't наскоро ќе заборавам. Бор Манго - слатка, но не мрсна зелено манго, се меша со светло освежување ананас, неверојатни вкус ќе ве остават молат повеќе. Страста грозје - Црвеното грозје со летна страст, обидете се тоа ќе се чувствувате вкусно кул. Мока - М ...


детали за производот

Тагови производ

Мраз Litch-лимон - Реал Авторски Lychee, во комбинација со мраз лубеница и кул нане, умерено слатка и мразот е особено достапен во зима

Рузмарин-kumquat Лимон - бор мирис мирис во комбинација со kumquat и лимон овошни, да остави траен впечаток не наскоро ќе заборавам.

Бор Манго - слатка, но не мрсна зелено манго, се меша со светло освежување ананас, неверојатни вкус ќе ве остават молат повеќе.

Страста грозје - Црвеното грозје со летна страст, обидете се тоа ќе се чувствувате вкусно кул.

Мока - Mellow Мока кафе со крем млеко, мазна и беспрекорна вкус.

Лаванда Црн чај - мирисна лаванда од Valensole плато, со весел и благи Вкусот во устата и мирис преполнети.

Шарлот торта - слатка, но не мрсна сирење, со ванила, мус и разни овошје мешавина, составена од уникатен француски месо

Сина боровинка - Умерено слатка и кисело, освежување боровинки и нежна мирисна арома пополнува вашиот вкус пупки во долго време.

Apple Tatin - Свежи и малку acerb зелено јаболко завиткани во тендерската мека карамел, оставајќи прекрасен печени вкус на тутун.

 

 

Капацитет: 10ml, 15ml, 30ml, 60ml, 120ml

Од никотин Сила: 0mg / g, 8mg / g, 12mg / g, 18mg / g, 24mg / g

Состојки: растителен екстракт / Глицерол / пропилен гликол / Ароми / никотин

тип шише: Дете капа доказ

Пакет: топ-одделение пластични пакет

Сертификати: TUV, МСС, JRFL, ISO, ФДУ, GMP, SGS

 

Белешки:

Не се погодни за лица помлади од 18 години, бремени или доилки. Чувајте ги затворени и надвор од дофат на деца, секогаш имајте на ладно, суво и темно место. Избегнувајте контакт со кожа и очи, во случај на контакт исплакнете со многу вода. Ако се проголтаат, веднаш да се побара медицинска помош (покаже етикетата, доколку е можно).

 

НАЈВИСОКИТЕ СТАНДАРДИ

 

Ние сме инвестирале во пакувањето на највисок степен да се направат сигурни дека нашите течности се доставуваат во безбеден начин. Нашите шишиња се полнат на објект фармацевтско-то одделение, нашиот шише капи исполнуваат националните стандарди за отпорност на децата, а секое шише е индивидуално обвиткана да се спречи истекување во транспортот. Сметаме дека е важно да бидете сигурни дека ќе го добиете секоја капка безбедно и сигурно да се подобрат вашите vaping искуства.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи