FAQs - Feellife Shëndeti Inc
Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-8550800
Na telefononi tani

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen tonë të internetit

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:
depozitë 30% paraprakisht, bilanci 70% kundër kopjes së B / L.

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci materialet tona dhe mjeshtëri. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, kjo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit. Ne gjithashtu përdorim paketim specializuar rrezik për mallrat e rrezikshme dhe të vlefshme, transportuesit ftohtë magazinimit për temperaturë artikujve të ndjeshme. paketimin Specialist dhe kërkesat jo-standarde paketim mund të pësojë një pagesë shtesë.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

FEELLiFE e-lëngshme duke kërkuar partnerë në Amerikën e Veriut

FEELLiFE, ndërmarrjet më të mëdha të eksportit e-lëngshme në botë, ka qenë e angazhuar për të siguruar cilësi të lartë OEM & ODM shërbimit për markë të lartë në botë e-lëngshme cigare elektronike. 2014 FEELLiFE ndërtuar një fabrikë 28.000 këmbë katrore linjat automatike mbushje moderne me standardin AEMSA dekoratë (e cila e pastër standardeve dhomë takohen ISO8).

FEELLiFE përdorin cGMP (Dynamic Manufacturing Practice) certifikimin ndërkombëtar për fabrikë US kualitetit të prodhimit realizimin e gjithë procesit të gjetjes dhe menaxhimit, dhe të garantojë plotësisht çdo pikë e FEELLiFE e-lëngshme në përputhje me ushqim më të lartë të standardeve US FDA testimin e sigurisë. Në mënyrë që të shërbejnë më mirë në tregun ndërkombëtar, fabrika FEELLiFE amerikanë janë duke kërkuar me cilësi të lartë e-lëngshme OEM & ODM partnerët.

Tetor 2014, FEELLiFE themelues dhe CEO Edward nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi ODM e-lëngshme me një nga shpërndarësit më të mëdha Kaliforni të cigareve elektronike dhe pajisje. "Partneriteti ka krijuar një fillim i mirë për të fabrikave FEELLiFE SHBA prodhuar e-lëngshme të hapur e kombit OEM & ODM treg. Megjithatë, për të marrë më shumë markave globale cigare elektronike më mirë të përqëndrohet në marketing produktin e tyre dhe promovimin, FEELLiFE nevojë për të përmirësuar më tej reputacionin dhe ndikimin e saj! ", Tha Edward.

Tjetra, Edward shpreson në Shtetet e Bashkuara dhe rajonet globale ndryshme për të gjetur partnerë më dinamik dhe krijues markë cigare elektronike. Edward ka thënë: "Në globale markë e-lëngshme OEM & ODM bashkëpunimit, FEELLiFE kanë përvojë shumë të mjaftueshme dhe të infrastrukturës hardware, ne do të ndihmojë markat tona elektronike cigareve për të krijuar një platformë të përsosur për përpunimin e shërbimeve me staf të trajnuar teknikë. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu të sigurojë shërbimin tonë më të mirë të konsumatorëve me mënyrën më të favorshme dhe të përshtatshme! "

Si më e madhe kineze, e-lëngshme ndërmarrjet më të lartë të eksportit, FEELLiFE filozofitë e produktit gjithmonë vënë tejkaluar pritjet e klientit si qëllim, dhe gjithmonë të ruajtur pozitën udhëheqëse në industri. Deri më tani, FEELLiFE e-lëngshme me cilësi të shëndetshëm dhe të pastër dhe deri në më shumë se 1000 lloje të kategori të pasur, të përmbushur plotësisht rajonet globale ndryshme, preferenca të ndryshme shije të grupeve të ndryshme etnike.

Dhjetor 2015, FEELLiFE në industrinë elektronike cigareve veteranit të nivelit të lartë të identitetit elektronik është ftuar që të jetë një themelues dhe hartuesit krerët mori pjesë në Shenzhen E-lëngshme të standardeve të industrisë (Chinese industrisë së pari cigare elektronike standardet lokale)

"Nëse ju jeni një përpjekje në përputhje me etikën profesionale dhe partnerëve elektronike të konsumatorëve-centrike markë cigare, unë mendoj, fabrika Shtetet e Bashkuara FEELLiFE prodhuar me cilësi të lartë e-lëngshme, duhet të jetë zgjedhja juaj e mirë! Sigurisht, më e rëndësishme është FEELLiFE e-lëngshme mund t'ju sjellë fat të mirë në listë të holla! Ne jemi plot entuziazëm dhe besim për të shikojmë përpara për këshillën tuaj dhe qasje. "Edward hap krahët, ftesë të ngrohtë.

Duan të punojnë me ne?

 • ADRESË

  202 North California Ave, City of Industry California, 91744 USA
 • TELEPHONE

  1-626-8550800
 • Email

  marketing@feellife.com

Orari i punës

 • E hene e premte
 • E shtune e diele

Shërbimet tona

Newslater