Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-8550800
Na telefononi tani

rrjetë Mini Air 360+ nebulizer

Përshkrim i shkurtër:

Product Parameters: Model mini Air 360+ Power Supply DC7.4V lithium battery or Micro USB 5.0V Power Consumption <2W Battery Life The remaining capacity keeps more than 80% of the initial capacity after 300 cycles of use. Nebulilzation Rate 0.3ml/min~0.5ml/min MMAD 3.5μm Medication Cup Capacity 10ml max Working Frequency 110kHz士10kHz Power Indication Sufficient: the indicating light keeps lightingInsufficient: the indicating light keeps flashing Auto-off Automatic shut...


 • Min Rendit Sasia: 100 Copë / copë
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametrat e produktit:

  model mini Air 360+
  Furnizimi me energji elektrike bateri litium DC7.4V ose Micro USB 5.0V
  Konsumi i energjisë <2W
  jetën e baterisë Kapaciteti i mbetur i mban më shumë se 80% të kapacitetit fillestar pas 300 cikle të përdorimit.
  Nebulilzation Vlerësoni 0.3ml / min ~ 0.5ml / min
  MMAD 3.5μm
  Ilaçet Cup Kapaciteti 10ml max
  Frekuenca pune 110kHz 士 10kHz
  Të dhëna të energjisë Mjaftueshme: drita treguar mban lightingInsufficient: drita treguar mban ndezje
  Auto-off Automatike mbyllur-off pas 10 minutash e përdorimit
  Ambienti i punës Temperatura: min 5 ℃ ~ 40 ℃ max lagështia e ajrit: max 80% RH
  ruajtje Temperatura: -20 ℃ ~ min max 55 ℃ Lagështia e ajrit: max 93% RH
  pajisja Pesha 108g (përfshirë bateri)
  Device Përmasat 36 (W) mm * 36 (l) * 109 (H) mm
  accessory Life Ilaçet cup: 1yearMask: 1yearNote: A do të zëvendësohen për shkak të frekuencës përdorim të përditshëm.

   

  Feature kryesore

  1. Kreu ndashëm për pastrimin e lehtë dhe maintanence.
  2. operacion heshtur. Bëni një trajtim confortable kur përdorimi.
  3. Një buton për operate.compact madhësinë dhe i përshtatshëm për përdorim në kudo dhe kurdo.
  4. Përdor teknologji të re e temperaturës ndjerë. Automatike mbyllur-off kur temperatura ilaçe deri në 45 ℃ për të mbajtur aktivitete ilaçe.

   

  faqe 1. Depozitimi

  arrijnë të bronchia dhe alveole

   

  2. Vibrating teli

  shpuar me saktësi formuar vrima 3μm

   

  3. Raporti Autoritar Test proporcion të madhësisë së grimcave

   

  Gëzojnë nebulization tuaj në çdo kohë dhe kudo

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products