Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-3307500
Na telefononi tani

ejuices reja shije

Përshkrim i shkurtër:

Ice Litch-Lemon - Real Original Lychee, e kombinuar me shalqi akull dhe nenexhik freskët, të moderuar e ëmbël dhe akull është veçanërisht dispozicion në dimër Rosemary-Kumquat Lemon - aroma Pine-aromatike çiftëzohet me kumquat dhe me shije frute limoni, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme të fituar 't të harrojnë shpejt. Pine Mango - Sweet por jo mango me yndyrë të gjelbër, të përziera me të lehta freskuese pineapple, shije e mahnitshme do të largohet nga ju lypur më shumë. Passion Grape - rrushi i kuq me pasion verës, provoni atë që ju do të ndjehen të ftohtë mouthwatering. Mocha - M ...


Detail Product

Produkt Tags

Ice Litch-Lemon - Real Original Lychee, e kombinuar me shalqi akull dhe nenexhik freskët, të moderuar e ëmbël dhe akull është veçanërisht dispozicion në dimër

Rosemary-Kumquat Lemon - aromë të çiftëzohet me kumquat dhe me shije frute limon Pine-aromatike, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme që ju nuk do të harroj shpejt.

Pine Mango - Sweet por jo mango me yndyrë të gjelbër, të përziera me të lehta freskuese pineapple, shije e mahnitshme do të largohet nga ju lypur më shumë.

Passion Grape - rrushi i kuq me pasion verës, provoni atë që ju do të ndjehen të ftohtë mouthwatering.

Mocha - Mellow Mocha kafe me qumësht butë, të butë dhe shije të patëmetë.

Lavender Black çaj - Lavender aromatik nga Valensole pllajë, me mouthfeel butë dhe të butë dhe aromë vërshojnë.

Charlotte Cake - Sweet por jo djathë me yndyrë, me vanilje, mus dhe përzierje të ndryshme frutash, i përbërë nga krem ​​karamel unik francez

Blue Berry - moderuar boronicë ëmbël dhe i lagësht, freskuese dhe aroma delikate aromatik plotëson buds tuaj shije në një kohë të gjatë.

Apple Tatin - Fresh dhe pak acerb mollë Green mbështjellë brenda tenderit karamel butë, duke lënë një amëz mahnitëse pjekur duhanit.

 

 

Kapaciteti: 10ml, 15ml, 30ml, 60ml, 120ml

Forca nikotina: 0mg / g, 8mg / g, 12mg / g, 18mg / g, 24mg / g

Përbërësit: bimor ekstrakt / glicerinë / propilen glikol / Flavourings / nikotina

type shishe: Child cap prova

Paketa: Paketa e lartë-grade plastike

Çertifikatat: TUV, MSDS, JRFL, ISO, FDA, PMP, SGS

 

Shënime:

Jo të përshtatshme për cilindo nën 18, shtatzëna ose gjirit gratë gji. Mbani mbyllur dhe jashtë të arrijnë të fëmijëve, gjithmonë mbani në një vend të freskët, e thatë dhe të errët. Shmangni kontakt me lëkurën dhe sytë, në rast të kontaktit shpëlarje me ujë të bollshëm. Në rast gëlltitjeje kërkoni menjëherë këshilla mjekësore (të treguar etiketën ku është e mundur).

 

Standardet më të larta

 

Ne kemi investuar në paketimin më të lartë të keq për të siguruar që lëngjet tona janë dorëzuar në mënyrë të sigurt. shishe tona janë të mbushura në një strukturë farmaceutike të keq, kapele tona shishe të përmbushur standardet kombëtare për rezistencën e fëmijëve, dhe secila shishe është individualisht tkurret-përfundoi për të parandaluar rrjedhjet në transport. Ne mendojmë se është e rëndësishme për të siguruar që ju të merrni çdo pikë në mënyrë të sigurtë dhe të sigurt për të rritur përvojat tuaja Vaping.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!