Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-8550800
Na telefononi tani

O2COOL Sinus kongjestion RELIEF me CBD

Përshkrim i shkurtër:

Sinus kongjestion REIEF me CBD oksigjenit infused SALINE NAZAL SPRAY KUJDES pastron dhe moisturizes JO mjekësore - NON Addictive 100% natyral-OXYGEN madhe për: alergeneve ngjeshur TRAVEL DRY KLIMA Sinus ngjeshur Ndihmës .FAST duke vepruar .NON-mjekësore .NON-Addictive .FAMILY miqësore. PËRDORIMI I PËRDITSHËM AS .HELPS NEVOJSHME lehtësimin e drejtime të ngjeshur: SHAKE WELL.REMOVE SIGURIA jakë NGA Spray mbi PARË USE.2-3 sprays PER vrimë hunde si shpesh si NEEDED.RESULTS mund të ndryshojnë. PËRDORIMI ...


Detail Product

Produkt Tags

Sinus kongjestion REIEF me CBD

OXYGEN infused SALINE NAZAL SPRAY

KUJDES pastron & moisturizes

JO mjekësore - Addictive NON

100% natyral-oksigjen

 

Madhe për:

Kongjestion alergeneve TRAVEL klimën e thatë

 

Sinus kongjestion RELIEF

.FAST VEPRIMI

.NON-mjekësore

.NON-Addictive

.FAMILY FRIENDLY

.USE DAILY si të nevojshme

.HELPS kongjestion lehtësimin

 

Udhëzime:

SHAKE WELL.REMOVE SIGURIA jakë NGA

SPRAY UPON PARË USE.2-3 Sprays PER vrimë hunde

Aq shpesh sa NEEDED.RESULTS mund të ndryshojnë.

Uses: për flokë të thata inatosur hundës pasazhe

Për shkak të mbingarkesës, COLD, alergji, gripi,

Sinusit, rinitit, tymi, ndotja,

DRY AIR KLIMA / TRAVEL & gjithashtu ndihmon

ME decongestant / Sprays steroidal

 

PËRBËRËSIT jo-mjekësore:

Stabilizuar OXYGEN SOLUTION, ujë të pastruar

Dhe PH BARASPESHUAR Sodium chloride (SALINE)


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products