Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-8550800
Na telefononi tani

kripë nikotina ORANGE pjepër

Përshkrim i shkurtër:

FEELLiFE Nikotina Salt: · shije më të mirë · Feel Better · afër Real Independent R & Assurance D Quality një alternativë për pirjen e duhanit Lehtë për të hequr qafe e përfitimit nikotinë varësisë të përdorni kripë nikotinës: Ju do të merrni më shumë nikotinë, më shpejt: Në përgjithësi, kripëra nikotinë formuar duke përdorur një acid të përshtatshëm dhe të çiftëzohet me lloj drejtën e pajisjes duket për të marrë nikotinën në gjak tuaj më të shpejtë. Ju mund të përdorni lëngje të lartë-nikotinë: Ju nuk keni nevojë të konsumojnë 10 ml e-lëng në ditë në qoftë se ju mund të keni një ...


 • Emri: kripë nikotina
 • shishe: 30ml
 • forca nikotina: 6mg, 50mg
 • PG / VG: 30/70
 • Detail Product

  Produkt Tags

  FEELLiFE Nikotina Salt:

  · Shije më të mirë

  · Të ndjehen më mirë

  · Më afër Real

   

  Independent R & D

  Sigurimin e Cilësisë

  Një alternativë për pirjen e duhanit

  Lehtë për të hequr qafe të varësisë ndaj nikotinës

   

  Përfituar për t'u përdorur kripë nikotina:

  Ju do të merrni më shumë nikotinë, më shpejt:  Në përgjithësi, kripëra nikotinë formuar duke përdorur një acid të përshtatshëm dhe të çiftëzohet me lloj drejtën e pajisjes duket për të marrë nikotinën në gjak tuaj më të shpejtë.

  Ju mund të përdorni lëngje të lartë-nikotinë:  Ju nuk keni nevojë të konsumojnë 10 ml e e-lëng në ditë në qoftë se ju mund të ketë një 50 mg / ml e-lëng në vend të një 5mg / ml një.

  Kripë Nikotina e-lëng ka një më të gjatë raft-jetës:  kripëra Nikotina janë më të qëndrueshme se nikotina Freebase, që do të thotë se kripa nikotina e-lëng do të zgjasë më gjatë në ruajtje, pa të çnderuar nikotina.

  Ju nuk keni nevojë për një pajisje të fuqishme:  Nikotina kripë e-lëngjeve janë më të efektshme në marrjen e ju të nikotinës, kështu që ju nuk keni nevojë për të kompensuar me një 150 W kuti mod - një të thjeshtë, pajisje e vogël mund të jetë po aq i kënaqur.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products