Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Vendndodhja jonë
202 North California Ave, City of Industry Kalifornisë
1-626-8550800
Na telefononi tani

seri Strawberry e-lëng FEELLiFE e-lëngshme classic

Përshkrim i shkurtër:

FDA dhe TPD përputhje Kapacitet: 10ml, 15ml, 30ml, 60ml, forca 120ml Nikotina: 0mg / g, 8mg / g, 12mg / g, 18mg / g, 24mg / G Përbërësit: ekstrakt bimor / Gliceroli / propylene glycol / flavorings / Nikotina type shishe: Child prova cap Paketa: top-grade paketë plastike Certifikata: TUV, MSDS, JRFL, ISO, FDA, PMP, SGS Shënime: jo të përshtatshme për të gjithë nën 18 vjeç, gratë shtatzëna apo gjirit të ushqyerit. Mbani mbyllur dhe jashtë të arrijnë të fëmijëve, gjithmonë mbani në një vend të freskët, e thatë dhe të errët. Shmangni kontakt ...


Detail Product

Produkt Tags

FDA dhe TPD respektuar

Kapaciteti: 10ml, 15ml, 30ml, 60ml, 120ml

Forca nikotina: 0mg / g, 8mg / g, 12mg / g, 18mg / g, 24mg / g

Përbërësit: bimor ekstrakt / glicerinë / propilen glikol / Flavourings / nikotina

type shishe: Child cap prova

Paketa: Paketa e lartë-grade plastike

Çertifikatat: TUV, MSDS, JRFL, ISO, FDA, PMP, SGS

 

Shënime:

Jo të përshtatshme për cilindo nën 18, shtatzëna ose gjirit gratë gji. Mbani mbyllur dhe jashtë të arrijnë të fëmijëve, gjithmonë mbani në një vend të freskët, e thatë dhe të errët. Shmangni kontakt me lëkurën dhe sytë, në rast të kontaktit shpëlarje me ujë të bollshëm. Në rast gëlltitjeje kërkoni menjëherë këshilla mjekësore (të treguar etiketën ku është e mundur).

 

Standardet më të larta

 

Ne kemi investuar në paketimin më të lartë të keq për të siguruar që lëngjet tona janë dorëzuar në mënyrë të sigurt. shishe tona janë të mbushura në një strukturë farmaceutike të keq, kapele tona shishe të përmbushur standardet kombëtare për rezistencën e fëmijëve, dhe secila shishe është individualisht tkurret-përfundoi për të parandaluar rrjedhjet në transport. Ne mendojmë se është e rëndësishme për të siguruar që ju të merrni çdo pikë në mënyrë të sigurtë dhe të sigurt për të rritur përvojat tuaja Vaping.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products